14 Haziran 2009 Pazar

Geçen Haftasonu

 
Posted by Picasa


Geçen hafta sonu özlem teyzemizin zekariyaköy'deki yeni evlerine gittik.İlk başlarda oğluşum katılmak istemedi arkadaşlarına biraz cool'uzda:)ama daha sonra oynadılar Allahtan.ama sanmayın ki öyle saatlerce falan,en çok ta azra ile oynadı.benim oğlum sonradan açılan bir çocuk sakin ve uyumlu olduğu için kendinden aktif çocuklardan biraz ürküyor açıkçası.sağ olsun ataberk fazla aktif özlemmmm seni bir kez daha takdir ediyorum arkadaşım iki çocukla süper ağırladın bizi.Teşekkürler canım...

Özlem teyze öyle marifetli ki habire yedik içtik valla ellerinize kollarınıza sağlık. Kesenize de bin bereket:)

Dolayısıyla azrada sakin bir çocuk olduğu için azra ile daha uyumlu. Gerçi son dakika bizim oğlan azrayı itti özür de dilemedi. Ama eve geldiğinde aynen şunları söyledi." azrayı ittim. azra üzüldü, bir daha yapma anıl sakın sakın" kendine kızıyor: güzel keyifli bir hafta sonu oldu bizim için.

Özlemle tuvalet konusunu konuştuk. Biraz cesaretlendim iyi ki de konuşmuşuz. Oradan ayrıldıktan sonra hemen e-bebek'e gittik. Mavi terliklerden ve alıştırma külotundan aldım. Ertesi günü sabah ilk işim külotu giydirmek oldu ama anıl bir türlü sevmedi. Bende yılmadım hemen normal külot giydirdim. Yaklaşık 4 gün sonra anıl tuvaleti geldiğinde kendi oturmaya başladı lazımlığına gündüz işini hallettik bir kaç gün sonra gece işini de halletmeyi düşünüyorum ama biraz kararsız kaldım. Her neyse ama onu da halledeceğiz.

Tekrar sağ ol özlem hem keyifli hem faydalı bir hafta sonu oldu...

2 yorum:

Prima Rima dedi ki...

Gündüzü öğrendiğine göre yakında gece işinide halledersiniz cok acelecı olmayın yeterki:)
kolay gelsın.

Anne Tuba dedi ki...

teşekkürler prima Rima gece işinide hallettik:)